Restless
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Usprawiedliwienia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hidden
Laigse
Hidden


Liczba postów : 92
Rasa : Wampir
Imię : Connor
Pseudonim : Hidden
Nazwisko : Derval
Wiek : Fizycznie około dwudziestu.
Waga : 68 kg
Wzrost : 178 cm
Specjalizacja : Telekineza
Oręż : Nóż motylkowy
Ekwipunek : Komórka, papierosy, niedziałająca zapalniczka, cynamonowa guma do żucia, apteczka.
Ubiór : Szare wojskowe spodnie, wysokie skórzane buty, czarna chusta, opaska oraz rękawiczki bez palców.
Skąd : Feidhelm
Narodowość : Irlandczyk
Motto : "I am not immoral. I am amoral. There's a difference."

Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia I_icon_minitimeNie Wrz 18, 2011 11:17 pm

W tym temacie użytkownicy mogą poinformować innych graczy o ich ewentualnej nieobecności, co w znacznym stopniu umożliwi pozostałym niezakłóconą rozgrywkę oraz uniknięcie "zamrożenia" postaci przez osobę tymczasowo nieudzielającą się na forum.

Najlepiej podać datę, od której rozpocznie się okres nieobecności oraz termin jej przewidywanego zakończenia.
Podawanie powodu nie jest wymagane, aczkolwiek jeżeli ktoś czuje się do tego zobligowany, to nic nie stoi na przeszkodzie.
Powrót do góry Go down
Bella
Itheur
Bella


Liczba postów : 5

Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia I_icon_minitimeSro Wrz 21, 2011 3:40 pm

Chciałam was bardzo przeprosić za mój chwilowych brak obecności na forum , spowodowane jest to tym ,że mam dosyć sporo na głowie i nie mam za bardzo czasu by wejść nawet na chwilę...Przyznaje się ,że też nie mam za bardzo nastroju na grę bo moja mama idzie do szpitala, ale dla roznluźnienia możecie się mnie spodziewać w weekend. Obiecuje ,że nadrobie wszystko...:) Tak aporopos trochę się widzę pozmieniało od mojego ostatniego razu tutaj, na prawdę bardzo ładnie ...^^....Uściski dla wszystkich i tych starych i nowych
Powrót do góry Go down
Hidden
Laigse
Hidden


Liczba postów : 92
Rasa : Wampir
Imię : Connor
Pseudonim : Hidden
Nazwisko : Derval
Wiek : Fizycznie około dwudziestu.
Waga : 68 kg
Wzrost : 178 cm
Specjalizacja : Telekineza
Oręż : Nóż motylkowy
Ekwipunek : Komórka, papierosy, niedziałająca zapalniczka, cynamonowa guma do żucia, apteczka.
Ubiór : Szare wojskowe spodnie, wysokie skórzane buty, czarna chusta, opaska oraz rękawiczki bez palców.
Skąd : Feidhelm
Narodowość : Irlandczyk
Motto : "I am not immoral. I am amoral. There's a difference."

Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia I_icon_minitimeWto Paź 11, 2011 4:35 pm

Znikam, nie wiem na jak długi dokładnie czas. Ogłaszam przy tym wszem i wobec, że bynajmniej nie jest mi to na rękę, podobnie jak nie będę czerpał z tego dosłownie żadnych korzyści. Podejrzewam raczej, iż co nieco stracę.

Wrócę, jak tylko moje oczy zaczną się normalnie zachowywać, bo nie uśmiecha mi się wizja spędzenia dziesięciu godzin dziennie przed komputerem, kiedy widzę jedynie rozmazane litery i zero sensu.
Jeśli się nie poprawi, pojawię się zapewne na chwilę w sobotę/niedzielę. Po, z założenia, przespanej nocy powinno być nieco lepiej.

Hidden, vampire in pain.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Usprawiedliwienia Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Usprawiedliwienia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Restless :: . ::  :: Inne-
Skocz do: